Granica i Twierdza z punktami

Dołącz do grupy na Telegramie

Wyjątkowo udanie zakończył się piłkarski weekend dla dwóch naszych drużyn reprezentujących nas w rozgrywkach ligowych. Zarówno Granica Terespol, jak i Twierdza Kobylany zakończyły swoje spotkania ze zdobyczą punktową.

Wyjątkowo trudne zadanie miała Granica Terespol, która podejmowała u siebie lidera rozgrywek Lutnię Piszczac. Lutnia do niedzielnego spotkania przystępowała z kompletem punktów i w roli zdecydowanego faworyta. Mimo to Granica rozegrała bardzo dobre spotkania, remisując ostatecznie 2:2.

Pierwsza połowa to ataki obu drużyn, z których to Granica była skuteczniejsza, zdobywając dwie bramki. W drugiej części spotkania do głosu zaczęli dochodzić goście. Ich pogoń za korzystnym rezultatem zakończył się sukcesem. Goście wyrównali wynik spotkania, wywożąc z Terespola jeden punkt.

Zdobyty przez Granicę punkt pozwolił wydostać się z ostatniego miejsca w tabeli kosztem Unii Krzywdy. Nowym liderem rozgrywek został Bizon Jeleniec. Wyjątkową formą strzelecką popisali się zawodnicy Bad Boys Zastawie, pokonując Kujawiaka Stanic, aż 11:0.

Kolejne spotkanie Granica Terespol rozegra na wyjeździe. Rywalem naszych piłkarzy będzie zespół LKS Milanów. Początek o godzinie 16:00 (8 września) na stadionie w Milanowie.

Komplet wyników 4 kolejki bialskiej okręgówki:

Bad Boys Zastawie 11-0Kujawiak Stanin 
Grom Kąkolewnica 7-0LKS Milanów 
Granica Terespol 2-2Lutnia Piszczac 
Unia Żabików 4-1ŁKS Łazy 
Bizon Jeleniec 1-0Unia Krzywda 
Bór Dąbie 0-0Sokół Adamów 
Orzeł Czemierniki 2-3Tytan Wisznice 

Aktualna tabela okręgówki:

90minut.pl

Druga z naszych drużyn Twierdza Kobylany odniosła swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie, pokonując na wyjeździe Janowię Janów Podlaski 2:3. Bramki dla Twierdzy zdobyli: Sebastian Piasecki, Kamil Wereda oraz Sebastian Sacharuk. Zwycięstwo pozwoliło drużynie z Kobylan na awans w ligowej tabeli na 5 pozycję.

Kolejne spotkania zawodnicy Twierdzy rozegrają u siebie LZS Dobryń. Początek spotkania o godzinie 16:00 (8 września) na stadionie w Kobylanach. Informacja o spotkaniu znajduje się również w naszym kalendarzu wydarzeń.

Komplet wyników 2 kolejki spotkań A-klasy:

Agrosport Leśna Podlaska 1-5Krzna Rzeczyca 
Janowia Janów Podlaski 2-3Twierdza Kobylany 
LZS Dobryń 6-1Niwa Łomazy 
Dąb Dębowa Kłoda 3-0SRG Sławatycze 
Victoria Parczew 2-0LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 
Az-Bud Komarówka Podlaska 4-0SPLGMP Rogoźnica 

Aktualna tabela A-klasy:

90minut.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Leave a Reply