Graffiti ma się dobrze. Relacja wideo

Dołącz do grupy na Telegramie

W ubiegły weekend (08-09.08.2020) odbyła się w naszym mieście jedna z największych imprez malowania graffiti w kraju pod nazwą ,,Graffiti ma się Dobrze”.

Na szósty z kolei ,,jam session”, który okazał się jak do tej pory największy, przybyło 30 artystów (writerów) z całego kraju: Białej Podlaskiej, Siemiatycz, Grodziska Mazowieckiego, Mińska Maz., Siedlec, Warszawy, Białegostoku, Kielc, Poznania oraz Gdańska. Pojawiły się nawet dwie dziewczyny! 

Każdy graficiarz mając do dyspozycji określone wcześniej kolory sprayów stworzył swój własny oryginalny obraz/podpis (tag). Jedni uczestnicy malowali same litery, inni dodawali np. zmodulowane postacie. 

Organizatorzy składają podziękowanie: władzom miasta z burmistrzem Jackiem Danielukiem na czele za wyrażenie zgody na pomalowanie ścian hali sportowej MOK od strony północnej i zachodniej oraz sfinansowanie zakupu farb i wyżywienia, dyrekcji MOK za udostępnienie ścian i pokoi hotelowych a PGKiM za użyczenie rusztowań. 

Całą impreza odbywała się w rytmie muzyki hip hop i zakończyła się bardzo pomyślnie. Pomimo upału wszyscy zdążyli dokończyć swoje prace, które można już śmiało podziwiać i analizować.

Poniżej materiał wideo przygotowany przez Biper TV:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Leave a Reply