Festyn Niedziela w Terespolu już 21 lipca !

Dołącz do grupy na Telegramie

Już tylko ponad dwa tygodnie dzielą nas od największej imprezy plenerowej w mieście. 21 lipca rozpocznie się coroczny Festyn Niedziela w Terespolu.

Wystąpią różnorodni artyści polskiej sceny muzycznej: na początek wystąpią goście zza wschodniej granicy, następnie w podróż dookoła świata zabiorą publiczność gwiazdy scen rewiowych i musicalowych

Dalej wystąpią: prezentujący repertuar dla dorosłej publiczności Andrzej Rybiński (klasyka polskiej piosenki), wszystkich zauroczy i rozbuja gwiazda disco polo/dance – Exaited, potem sceną zawładną znani terespolskiej publiczności folkowo-rockowy zespół Horpyna (występował w 2008 roku), gwiazdy wieczoru będzie jeden z najlepszych ostatnimi laty zespołów rockowych – HAPPYSAD oraz popularny w najlepszych klubach w kraju DJ Hubertuse. Festyn zakończy się dyskoteką, którą poprowadzi dj z bialskiego klubu Gramofon. 

Oprócz występów muzycznych i atrakcji na terenie imprezy zgodnie z chlubną tradycją przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy na rzecz Darii Fedorowicz, ciężko chorej od urodzenia na autyzm dziewczynki, mieszkanki Terespola, która od wielu lat poddawana jest terapii w szkole prowadzonej przez stowarzyszenie ,,Wspólny Świat” w Białej Podlaskiej. 

Organizatorami wydarzenia jest Burmistrz Miasta Terespol, Rada Miasta oraz Miejski Ośrodek Kultury.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli:

  • Wojewoda Lubelski Przemysław Czarnek
  • Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski

Poniżej oficjalny plakat wydarzenia:

Informacja o festynie znajduje się również w naszym kalendarzu wydarzeń.

1 Trackback / Pingback

  1. O Niedzieli w Terespolu. Wywiad z Anną Pietrusik dla TV Wschód - relacja wideo - Terespol.net

Leave a Reply