Falstart na początek rozgrywek

Dołącz do grupy na Telegramie

Zdecydowanie nieudanie zakończyła się pierwsza kolejka spotkań dla naszych drużyn występujących w rozgrywkach piłkarskich. 8 straconych goli przy jednym strzelonym oraz 0 punktów to mizerny dorobek jak na start sezonu.

Granica Terespol na swoje pierwsze ligowe spotkanie udała się do Adamowa, by rozegrać spotkanie z tamtejszym Sokołem. Mecz od początku nie ułożył się po myśli piłkarzy Granicy, którzy w 16 minucie stracili bramkę po trafieniu Mateusza Barana. Gospodarze jeszcze przed przerwą podwyższyli wynik na 2:0 po uderzeniu Rafała Cąkały na 2:0.

Druga połowa przyniosła kontaktowe trafienie Granicy Terespol. Autorem bramki okazał się Kamil Mackiewicz, który pokonał bramkarza gospodarzy w 58 minucie. Piłkarze Granicy Terespol nie poszli jednak za ciosem i nie doprowadzili do remisu. Kolejne minuty to coraz większa przewaga gospodarzy, która zakończyła się kolejnymi trzema trafieniami. Bramki zdobyli kolejno: Mateusz Baran (70 minuta), Łukasz Kuś (73 minut) oraz Jakub Wierzbicki (84 minuta).

Tak dotkliwa porażka sprawia, że Granica Terespol ląduje na 12 miejscu w ligowej tabeli. Kolejne spotkanie Granica Terespol zagra u siebie z Orłem Czemierniki. Początek spotkania 23 sierpnia o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim w Terespolu.

Komplet wyników 1 kolejki bialskiej okręgówki:

LZS Dobryń 2-0Bad Boys Zastawie 
Ar-Tig Huta Dąbrowa 2-2Bór Dąbie 
Tytan Wisznice 0-4Unia Żabików 
Sokół Adamów 5-1Granica Terespol 
Orzeł Czemierniki 0-4Grom Kąkolewnica 
ŁKS Łazy 0-3Unia Krzywda 
LKS Milanów 1-0Kujawiak Stanin 

Tabela po rozegranej pierwszej serii spotkań:

90minut.pl

Kolejna drużyna z naszego regionu Twierdza Kobylany rozpoczęła nowy sezon ligowy od spotkania na własnym boisku z Krzną Rzeczyca. Twierdza bardzo źle rozpoczęła niedzielne spotkanie, ponieważ już w 12 minucie własnego bramkarza pokonał Przemysław Zarzecki.

Druga połowa przyniosła kolejne trafienia gości. W 55 minucie wynik na 2:0 podwyższył Kamil Szostkiewicz. W 66 minucie wynik spotkania na 3:0 ustalił Mateusz Kot.

Twierdza kolejne swoje spotkania rozegra na wyjeździe z Janowią Janów Podlaski.

Komplet wyników pierwszej kolejki A-klasy:

GLKS Rokitno 1-0Agrosport Leśna Podlaska 
SRG Sławatycze 1-3Dąb Dębowa Kłoda 
SPLGMP Rogoźnica Janowia Janów Podlaski 
Twierdza Kobylany 0-3Krzna Rzeczyca 
Az-Bud Komarówka Podlaska 5-0LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 
Victoria Parczew 5-1Niwa Łomazy 
90minut.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Leave a Reply