Dołącz do klubu rugby. Unia szuka zawodników

Dołącz do grupy na Telegramie

Klub rugby Unia Brześć/Terespol zaprasza wszystkich fanów tej dyscypliny na przygotowania do nowych rozgrywek II ligi rugby.

Klub w poprzednim sezonie zadebiutował na drugim szczeblu ligowych rozgrywek w Polsce. Unia z 4 wygranymi spotkaniami i 6 porażkami uplasowała się na 4 miejscu pośród 6 osobowej ligi. Taki wynik należy traktować niewątpliwie jako sukces debiutującej drużyny.

Przed Unią przygotowania do rozpoczęcia nowego sezonu, połączone z rekrutacją nowych zawodników. Przygotowania rozpoczną się w najbliższą sobotę 16 marca o godzinie 10:00 w Miejskim Ośrodku Kultury. Odbędą się wtedy szkolenia trenerskie na poziomie Rugby I.

W niedzielę 17 marca o godzinie 15:00 na boisku Orlik odbędzie się pokazowy trening, połączony z rekrutacją nowych zawodników do klubu. Każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił z profesjonalnymi zawodnikami.

Przygotowania zakończą się spotkaniem organizacyjnym zaplanowanym w dniu 18 marca o godzinie 19:00 w Miejskim Ośrodku Kultury. Klub zaprasza kibiców, działaczy, sponsorów oraz osoby chcące zaangażować się w rozwój rugby w naszym regionie.

Plakat do wydarzenia znajduje się w naszym kalendarzu wydarzeń.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Leave a Reply