Dawny Terespol: Program meczowy LKS-u Terespol

Dołącz do grupy na Telegramie

W dzisiejszym odcinku z serii Dawny Terespol prawdziwa gratka dla kibiców piłkarskich. Nasza redakcja otrzymała skany programu meczowego LKS-u Terespol z sezonu 1998/1999, podczas którego nasz klub występował na poziomie IV ligi.

LKS Terespol awansował po raz pierwszy na czwarty poziom rozgrywkowy w Polsce, dzięki rezygnacji z awansu mistrza bialskiej klasy okręgowej GLKS-u Rokitno oraz wicemistrza Poloneza Biała Podlaska.

Niestety zawodnicy LKS-u nie zdołali utrzymać się w wyższej klasie rozgrywkowej. LKS na koniec sezonu zdobył 22 punkty, co pozwoliło zająć 17 miejsce w tabeli tuż przed ostatnim Huraganem Międzyrzec Podlaski. Do niewątpliwych sukcesów tego sezonu należy zaliczyć remisy na własnym stadionie z późniejszym zwycięzcą ligi MZKS Kozienice 0:0 oraz wiceliderem Radomiakiem Radom 2:2.

Program meczowy pochodzi ze spotkania ligowego pomiędzy LKS Terespol a LZS Unią Krzywda. Mecz został rozegrany w dniu 31 października 1998 roku o godzinie 13:00. LKS Terespol przegrał w tym dniu 2:3.

Autorem programu meczowego był nauczyciel geografii, Pan Marek Ferens.

Poniżej skany programu meczowego:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Leave a Reply