Bez punktów, bez bramek

7 straconych bramek, 0 strzelonych i zerowy dorobek punktowy, tak zaprezentowały się dwie drużyny z naszego regionu w rozgrywkach ligowych.

Granica Terespol przegrała swoje spotkanie z Unią Żabików 0:3. Goście dość łatwo strzelili dwie bramki, kontrolując przebieg spotkania. Zawodnicy Granicy tylko przez pierwsze 15 minut drugiej połowy potrafili stawić opór rywalom, tworząc kilka sytuacji bramkowych. Niewykorzystane sytuacje zemściły się na zawodnikach Granicy w końcówce spotkania, kiedy to Unia ustaliła wynik spotkania na 0:3.

Granica niezmiennie z 6 punktami zajmuje 12 miejsce w tabeli. Liderem pozostaje Lutnia Piszczac, która pokonała u siebie Tytan Wisznice 5:0.

Tabela po 9 kolejce:

90minut.pl

Również do udanych nie może zaliczyć tego weekendu drużyna Twierdzy Kobylany. Porażką, aż 0:4 zakończył się domowy mecz z SPLGMP Rogoźnica. Do przerwy Twierdza straciła dwie bramki, oddając zaledwie jeden celny strzał. W drugiej połowie gra Twierdzy uległa poprawie jednak to goście zdobyli kolejne 2 gole.

Twierdza pozostaje na 9 miejscu w tabeli z dorobkiem 4 punktów. Ligowej tabeli niezmiennie pozostaje LZS Dobryń, który pokonał na własny boisku Dębową Kłodę 4:0.