Bez punktów, bez bramek

Dołącz do grupy na Telegramie

7 straconych bramek, 0 strzelonych i zerowy dorobek punktowy, tak zaprezentowały się dwie drużyny z naszego regionu w rozgrywkach ligowych.

Granica Terespol przegrała swoje spotkanie z Unią Żabików 0:3. Goście dość łatwo strzelili dwie bramki, kontrolując przebieg spotkania. Zawodnicy Granicy tylko przez pierwsze 15 minut drugiej połowy potrafili stawić opór rywalom, tworząc kilka sytuacji bramkowych. Niewykorzystane sytuacje zemściły się na zawodnikach Granicy w końcówce spotkania, kiedy to Unia ustaliła wynik spotkania na 0:3.

Granica niezmiennie z 6 punktami zajmuje 12 miejsce w tabeli. Liderem pozostaje Lutnia Piszczac, która pokonała u siebie Tytan Wisznice 5:0.

Komplet wyników bialskiej okręgówki:

Unia Krzywda 2-1Bad Boys Zastawie 
ŁKS Łazy przełożony na 10.11Sokół Adamów 
Lutnia Piszczac 5-0Tytan Wisznice 
LKS Milanów 1-3Orzeł Czemierniki 
Kujawiak Stanin 1-1Bór Dąbie 
Grom Kąkolewnica 0-0Bizon Jeleniec 
Granica Terespol 0-3Unia Żabików 

Tabela po 9 kolejce:

90minut.pl

Również do udanych nie może zaliczyć tego weekendu drużyna Twierdzy Kobylany. Porażką, aż 0:4 zakończył się domowy mecz z SPLGMP Rogoźnica. Do przerwy Twierdza straciła dwie bramki, oddając zaledwie jeden celny strzał. W drugiej połowie gra Twierdzy uległa poprawie jednak to goście zdobyli kolejne 2 gole.

Twierdza pozostaje na 9 miejscu w tabeli z dorobkiem 4 punktów. Ligowej tabeli niezmiennie pozostaje LZS Dobryń, który pokonał na własny boisku Dębową Kłodę 4:0.

Wyniki 7 kolejki:

SRG Sławatycze 2-1Agrosport Leśna Podlaska 
Niwa Łomazy 3-1LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 
Twierdza Kobylany 0-4SPLGMP Rogoźnica 
Krzna Rzeczyca 4-3Az-Bud Komarówka Podlaska 
Janowia Janów Podlaski 0-5Victoria Parczew 
LZS Dobryń 4-0Dąb Dębowa Kłoda 

Tabela A-klasy:

90minut.pl

1 Komentarz

Leave a Reply