Anna Pietrusik z szansą na tytuł Osobowości Roku

Dołącz do grupy na Telegramie
TV Wschód

Początek roku to czas licznych plebiscytów oraz podsumowań poprzedniego roku. W jednym z takich plebiscytów zorganizowanym przez Kurier Lubelski startują mieszkańcy naszego miasta.

Wśród nominowanych w kategorii Kultura znalazła się Pani Anna Pietrusik – dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Terespolu. Anna Pietrusik została nominowana za: wrażliwość na ludzi i sztukę, szerokie horyzonty myślowe, otwartość na potrzeby kulturalne mieszkańców i wspieranie ich inicjatyw.

Aby zagłosować na Panią Anię, wystarczy wysłać sms o treści LUK.54 na numer 72355. Koszt wiadomości to 2,46 zł z VAT. Głosy można oddać również za pomocą specjalnych kredytów zakupionych bezpośrednio na stronie Kuriera Lubelskiego.

Pozostali kandydaci z miasta i gminy Terespol:

  • Agata Saj – Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Terespolu (Kultura)
  • Aneta Miszczuk – kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Terespolu (Działalność społeczna i charytatywna)
  • Łukasz Dragun – radny gminy Terespol (Polityka, samorządność i społeczność lokalna)

Zwycięzcy poszczególnych kategorii awansują do wojewódzkiego finału akcji, w którym zostaną przyznane tytuły Osobowość Roku Lubelszczyzny 2019.

Głosowanie będzie trwać od wtorku, 7 stycznia do wtorku, 11 lutego do godz. 21:30. 

1 Komentarz

  1. Pan Łukasz niestety bardzo prosi o nie wysyłanie smsów , bo to nie jest miarodajny wynik.Uzależniony jest od możliwości finansowej a nie dorobku danej osoby. Zachęca jednocześnie, aby Ci co chcieliby na niego zagłosować ,przekazali pieniądze na innych cel społeczny w który on jest zaangażowany – postawa prawdziwego lidera i społecznika !! Nie dla sławy i medali!!

Leave a Reply