Aktywne Pogranicze. Ankieta dotycząca stanu, problemów i kierunków rozwoju obszaru

Dołącz do grupy na Telegramie

W czerwcu ubiegłego roku Miasto i Gmina Terespol wspólnie z innymi gminami z regionu zawarły porozumienie w ramach programu Aktywne Pogranicze.

Program Aktywne Pogranicze ma na celu zrównoważenie rozwoju społeczno- gospodarczego samorządów, a także zwiększenia efektywności podejmowanych inicjatyw. W ramach programu powstała specjalna ankieta do wypełnienia przez mieszkańców współpracujących gmin.

Ankieta ma na celu zdiagnozowanie obecnej sytuacji obszaru Aktywnego Pogranicza oraz wyznaczenie kierunków rozwoju obszaru do roku 2030. Wyniki ankiet posłużą do przygotowania Zintegrowanej Strategii Rozwoju Aktywnego Pogranicza na lata 2020 – 2030 opracowywanej i wdrażanej przez gminy: Hanna, Janów Podlaski, Kodeń, Konstantynów, Leśna Podlaska, Piszczac, Rokitno, Sławatycze, Gmina Terespol, Miasto Terespol, Tuczna i Zalesie.

Ankietę można wypełnić online lub wydrukować i odesłać do dnia 15.02.2020 r. na adres mailowy: zpikula@terespol.pl, lub do sekretariatu Urzędu Miasta Terespol przy ulicy Czerwonego Krzyża 26. Ankieta ma charakter anonimowy. Istnieje jednak możliwość podpisania się lub wskazania instytucji, w której występuje osoba.

Załączniki:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Leave a Reply