Plebiscyt Nasz Autorytet 2018

Dołącz do grupy na Telegramie

Tygodnik Podlaski oraz Stowarzyszenie Przez Pryzmat rozpoczyna plebiscyt Nasz Autorytet 2018 pośród nominowanych znaleźli się również mieszkańcy naszego miasta.

Wśród nominowanych w kategorii kultura znaleźli się:

Łukasz Pogorzelski – emanujący pozytywną energią pracownik Miejskiego Ośrodka Kultury w Terespolu. Zajmuje się organizacją i promocją wydarzeń kulturalnych. Doceniony za ogromny wkład w rozwój kultury i pracę na rzecz wspierania organizacji i grup działających na terenie miasta. Dzięki jego determinacji w Terespolu zaistniała profesjonalna drużyna rugby.

W kategorii sport i rekreacja:

Andrzej Korbal – nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Terespolu. Wyróżniony statuetką „Zasłużony dla Miasta Terespol”. Od ponad 20 lat pracuje w klubie Granica. Promotor gry w eisstocka. Za swoją pracę otrzymał medal Komisji Edukacji Narodowej, Brązowy Krzyż Zasługi, Srebrny Medal Opiekuna Miejsc Pamięci Narodowej oraz Medal „Zasłużony dla Powiatu Bialskiego”.

Zycie codzienne:

Jerzy Czerniak i Andrzej Lipowiecki – członkowie Koła Miłośników Fortyfikacji i Historii w Terespolu, główni przewodnicy po Prochowni. Pasjonaci, którzy każdą wolną chwilę charytatywnie poświęcają na opiekę nad obiektem. Dzięki ich zaangażowaniu i heroicznej pracy, Prochownia może pochwalić się bogatymi zbiorami muzealnymi i niezwykłymi wystawami, a Terespol przyciąga rzesze odwiedzających.

Pełna lista kandydatów dostępna pod adresem podlasiak.info.pl

Ostateczna lista kandydatów zostanie opublikowana 11 grudnia na łamach Tygodnika Podlaskiego. Spośród wszystkich kandydatów kapituła plebiscytu wybierze po 5 osób z każdej kategorii. Głosowanie rozpocznie się 18 grudnia.

Głosy można będzie oddawać poprzez stronę internetową www.podlasiak.info.pl oraz na kuponach wyciętych z tygodnika.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Leave a Reply